GABLOTY SZKLANE

GABLOTY SZKLANE

GABLOTY TYPOWE

poz.01 - Gablota typu MDF z szafką i oświetleniem bocznym

poz.01 - Gablota typu MDF z szafką i oświetleniem bocznymW wieńcu gabloty istnieje możliwość zamontowania podświetlanej reklamy, oraz dodatkowego oświetlenia stropowego

poz.02 - Gablota typy ELZA z oświetleniem bocznym

poz.02 - Gablota typy ELZA z oświetleniem bocznymGablota wykonana z profili aluminiowych anodowanych, łączących ze sobą płyty laminowane, doskonale eksponuje nie tylko trofea.

poz.03 - Gablota typu GLX3

poz.03 - Gablota typu GLX3Gablota wyposażona w oświetlenie stropowe, oraz drzwi suwane. Cokół oraz wieniec gabloty, w standardzie produkowane w kolorze czarnym i białym, na życzenie klienta wykonujemy w laminatach imitujących drewno.

poz.04 - Gablota PORSA z szafką i oświetleniem stropowym

poz.04 - Gablota PORSA z szafką i oświetleniem stropowym

poz.05 - Gablota trójkątna PORSA z oświetleniem LED

poz.05 - Gablota trójkątna PORSA z oświetleniem LEDGablotę wykonano z konstrukcyjnych profili aluminiowych oraz płyty laminowanej. W wieńcu zamontowano oświetlenie LED firmy Hera. 

poz.06 - Gablota GLX6P

poz.06 - Gablota GLX6PCiesząca się sporym zainteresowaniem "Gablota z kaczką", od swojej siostry GLX3 odróżnia się profilami aluminiowymi wykańczającymi cokół i wieniec. W meblu pokazanym na zdjęciu, pomalowano je na kolor biały odpowiadający odcieniowi laminatu. Zaletą gablot w profilach aluminiowych jest znacznie większa odporność na uszkodzenia krawędzi, najbardziej na nie narażonych.

poz.07 - Gablota typu ELZA z oświetleniem

poz.07 - Gablota typu ELZA z oświetleniemWieniec górny przystosowano do reklamy świetlnej, zaś dolna część z mrożonym szkłem imituje szafkę.

poz.08 - Gablota GLX8P z oświetleniem stropowym

poz.08 - Gablota GLX8P z oświetleniem stropowymWieniec oraz cokół gabloty wykonany z profili aluminiowych wypełnionych płytą laminowaną. Kolorystyka tych elementów na życzenie klienta.

poz.09 - Gablota tupu ELZA z oświetleniem i szafką

poz.09 - Gablota tupu ELZA z oświetleniem i szafkąWieniec gabloty przystosowano do reklamy i ewentualnego, dodatkowego oświetlenia stropowego.

poz.10 - Gablota PORSA z oświeteniem halogenowym

poz.10 - Gablota PORSA z oświeteniem halogenowymGablota niemal w całości wykonana z aluminium i szkła. W żółtawy świetle, anodowane profile PORSA wydają się złote.

poz.11 - Gablota GLX6

poz.11 - Gablota GLX6 Gablota szklana o wymiarach 500x500x1900 z oświetleniem stropowym. 

poz.12 - Gablota GLX8

poz.12 - Gablota GLX8Gablota szklana o wymiarach 1000x500x1900, z oświetleniem stropowym

poz.13 - Gablota typu ELZA z oświetleniem bocznym

poz.13 - Gablota typu ELZA z oświetleniem bocznym 

poz.14 - Gablota typu ELZA, profile malowane

poz.14 - Gablota typu ELZA, profile malowaneW tej gablocie zastosowano profile półokrągłe malowane proszkowo. Nieprzeźroczyste szkło na dole gabloty spełnia rolę szafki w której można schować pudełka eksponowanych przedmiotów.

poz.15 - Gablota GLX1

poz.15 - Gablota GLX1Gablota szklana "Z kurą" i oświetleniem stropowym, o wymiarach 560x360x1900

poz.16 - Gablota GLX3S

poz.16 - Gablota GLX3S

poz.17 - Gablota typu ELZA z wysokim cokołem

poz.17 - Gablota typu ELZA z wysokim cokołem

poz.18 - Gablota typu ELZA z panelem w plecach

poz.18 - Gablota typu ELZA z panelem w plecachW plecach gabloty zamontowano panel, dzięki któremu jej wnętrze można zaaranżować w najbardziej wymyślny sposób. Swoboda jaką daje oświetlenie prętowe, umożliwia wyeksponowanie poszczególnych elementów umieszczonych na panelu gabloty. 

&

Oglądając naszą ofertę należy pamiętać, że przedstawione gabloty są jedynie propozycją powstałą na przestrzeni lat. Większość oferowanych mebli, możemy dostosować do Państwa potrzeb, zmieniając wymiary, rodzaj oświetlenia, czy nawet szczegóły takie jak zawiasy czy zamki. Kolory laminatów, elementy lustra, czy choćby wysokość cokołu lub górnego wieńca, potrafią znacząco zmienić charakter mebla.


GABLOTY SZKLANE, ul. Zwycięzców 4D, 03-941 Warszawa, Polska. tel. (+48 22) 616 00 36; fax.(+48 22) 616 02 54, email: vitrum@vitrum.pl, Gabloty wystawiennicze
© 2014 by Grupa Vitrum Warszawa
Wszelkie prawa zastrzeżone.

GABLOTY SZKLANE